Naše rodina a elektrosmog

BodyguardAllrounder80r

Zkušenosti s výrobky ZES Bodyguard

Roky jsme hledali a zkoušeli technicky a finančně dostupné řešení ochrany před zatěžujícím zářením jako je Wi-Fi, různá G, LTE atd. V dnešní době jsme díky moderním technologiím doslova obklopeni tzv. elektrosmogem neboli elektromagnetickým polem (EMP). Toto záření není pro člověka přirozené. Uvádí živé buňky do stresu a narušuje jejich komunikaci. Tím také velmi oslabuje náš imunitní systém a brání potřebné regeneraci. Troufám si říct, že současný obrovský nárůst psychických potíží, chronické únavy a poruch spánku může mít právě tohoto společného jmenovatele, kterým je téměř všudypřítomný elektrosmog.

Když jsme se zhruba před patnácti lety začali tímto tématem zabývat, udělali jsme tehdy vše, co bylo v našich možnostech. Postele jsme odsunuli od zdí, ve kterých jsou elektrické zásuvky a vedou v nich elektrorozvody. Začali jsme na noc vypínat wifi a brzy ji zcela nahradili kabelovými rozvody internetu. Odnaučili jsme se telefonovat s mobilem přitisknutým u hlavy, ale automaticky zapínáme reproduktor. Klukům jsme pořídili stíněná sluchátka a odstranili tak další zdroj záření přímo u hlavy. Mobilní data si zapínáme jen v nutných případech a na noc uspíme telefony režimem letadlo. Elektrickou varnou desku jsme nahradili plynovou a vaření na ohni si nemohu vynachválit. Je rychlejší, opravdovější a především bez elektrosmogu. Všichni jsme se doma shodli, že jídlo je teď i chutnější a já se po čase stráveném u sporáku necítím tak unavená.

Odstíněná sluchátka

Přes všechny ty změny jsme stále poměrně často pobývali v prostředí se silným zářením. Ať už v kanceláři, ve škole, v hromadné dopravě či v autě. Dozvěděli jsme se o různých harmonizérech, které byly však buď finančně velmi nákladné nebo nedostačující. Minulý rok jsme se setkali s něčím naprosto unikátním, na co jsme celé ty roky čekali.  Dostali se nám do rukou produkty rakouské firmy ZES Bodyguard. Fungují na principu patentované biotechnologie, kterou vytvořili němečtí lékaři a rakouští fyzici na základě vědeckých poznatků Nikoli Tesly. Už jen pouhé uchopení ochranné spirály do ruky dává člověku pocítit jemné chvění. Bylo legrační pozorovat, jak jsme se o naši první spirálu doma přetahovali 🙂 Dnes už máme každý své oblíbené produkty. Kluci přívěsky a náramky, u mě vítězí největší 80 mm spirála. Přes den ji nosím v kapse nebo ji mám položenou na kuchyňské lince, beru si ji s sebou do auta a na noc si ji dávám pod polštář. Jestli někde doslova smekám před úžasným účinkem ochranných spirál, tak je to především právě v noci. Tak hlubokým a klidným spánkem jsem nikdy před tím nespala. Svých letitých potíží s usínáním, častým nočním buzením a nekvalitním mělkým spánkem jsem se už zbavila před několika lety, ale to, jak spím nyní, je skutečně z říše snů 🙂 Usínám velmi rychle a pokud se v noci probudím, nemám problém hned znovu usnout. Po takové noci jsou dny mnohem barevnější a pohodovější, cítím dostatek energie a chuť tvořit svůj život. Syn si měří kvalitu svého spánku na sportovních hodinkách a zaznamenává podstatné zvýšení fáze hlubokého REM spánku.

Na život s ochrannými spirálkami je potřeba si zvyknout, především citlivější a jemní lidé. Hned vysvětlím, co tím chci říct, a jak to probíhalo u nás. Biotechnologie stočená do spirály dokáže harmonizovat vodu (na pravotočivou) a zlepšit kvalitu a trvanlivost potravin. Jednu spirálu jsme si umístili do lednice, menší pak na vodní filtr, vybavili se přívěsky a náramky, do postele pod matraci vložili regenerační podložku nebo si dali spirály pod polštář. Všichni jsme v různém čase, ale podobné formě na sobě pocítili probíhající detoxikaci. Pokud si tedy dopřejete ve dne v noci kontakt s ochrannými spirálami a budete-li k tomu ještě pít upravenou vodu, dost pravděpodobně se u vás nastartuje přirozená očista organismu. Proto se nelekejte případné rýmy, neuhasitelné žízně a větší potřeby pít či dočasně zvýšené únavy. Přechodně se při detoxikaci, kdy tělo vyplavuje nečistoty, můžete v noci častěji budit a mít potřebu chodit na záchod. Buďte však trpěliví a dejte svému tělu prostor, aby se zbavilo toxinů a ozdravilo. Další efekt, který u nás všech postupně také nastal a působil značně úsměvně, byla až překvapivě silná touha dát si své věci do pořádku. Kluci odhodlaně uklízeli pokoje, zbavovali se starých věci a dělali prostor pro nové. Došlo i na bílení a dlouho plánované úpravy. Manžel Jirka se s elánem pustil do reorganizace pracovny, dílny i půdy. A já jsem také nezůstala pozadu :-))

Spirálky menších rozměrů jsou silně podpůrné při bolestech zad, kloubů či poraněných šlach a vazů. Uvedu jednu z vlastních zkušeností, kdy jsem si přetížila zápěstí. Sebemenší pohyb rukou byl pro mne silně bolestivý. Stalo se mi to již víckrát a dříve mi zotavení trvalo týdny. Pomocí prodyšného tempu jsem si na bolavé místo nalepila malou spirálku a cítila tam hned příjemné teplo. Druhý den se bolest ještě zintenzivnila, ale poté velmi rychle a natrvalo odezněla. Jirka a kluci by mohli jmenovat další a další vlastní zkušenosti s rychlým zotavením či ústupem bolesti. Od té doby, co máme ochranné spirály, si kluci také přestali stěžovat na bolesti hlavy, které obvykle mívali po dlouhém dni ve škole nebo v práci před monitorem či po čase stráveném v dopravních prostředcích.

Celkově na sobě všichni pociťujeme úžasné uvolnění, více energie a mnohem méně stresu, lepší regeneraci a celkovou odolnost.

Dana

Život mi začal dávat smysl, až když jsem pochopila, že si ho tvořím sama.
Nákupní košík
Přejít nahoru