O nás

Jak to všechno začalo? Recept na naše tyčinky se rodil v průběhu několika let u nás doma v kuchyni. Chtěla jsem udělat vydatnou zdravou svačinku nabitou energií, kterou přibalím klukům na trénink, do školy, vezmeme ji s sebou do kapsy na túru, na kola, na lyže …

Kombinovala jsem kvalitní suroviny a snažila se vykouzlit vysněnou dobrotu. Nakonec mi trvalo docela dlouho, než byly spokojené všechny mlsné jazýčky v naší početné rodině. To už je ale minulost, na kterou s úsměvem vzpomínám.

Všichni kluci tyčinky milují, nikam bez nich nevyrazí, i doma mizí před očima. To mě vedlo k nápadu, ve kterém mě celá rodina podpořila, nabídnout naši pochoutku vám všem.

Dali jsme jí jméno ProAktiv, neboť nejlépe vystihuje její poslání velice snadno a kvalitně občerstvit a posílit ty, kteří rádi žijí aktivně.

Můj muž Jirka se s oblibou zabývá stravou a složením potravin, a když si vzal těsto pod drobnohled, k úžasu nás všech zjistil, že je po všech stránkách skvělé a svým vyváženým poměrem bílkovin, sacharidů a tuků splňuje požadavky plnohodnotné svačiny.

Náš ProAktiv rodinný tým ležící na koberci hlavami k sobě a s úsměvem.

Náš rodinný tým

Jirka
Sběratel životních zkušeností. Experimentátor v oblasti zdravého způsobu života. Autor programů. Produkční.
Vašek
IT podpora
Vítek
Nadšenec do záběrů dronem z ptačí perspektivy. Trenér a tvůrce kondičních částí programů.
Jéňa
Je vždycky tam, kde je nejvíc potřeba. Podpora fotografa, kameramana;-)
Dana
Milovnice jednoduchého a přirozeného života. Autorka programů, textů a blogových článků. Moderátorka.
Vojta
Designer webu a programů. Pravá ruka produkce. Fotograf a kameraman. Tvůrce obsahu programů.
Jiřík
Kouzelník co se týče stříhání a úprav videí. Tvůrce záběrů akční kamerou.

Náš ProAktiv příběh

Příběh ProAktivu se začal psát už před lety. Tehdy ještě beze jména s dosahem pouze v rámci naší rodiny a přátel. Roku 2022 nastal čas, kdy ProAktiv spatřil světlo světa. Všechno tehdy začalo unikátními ručně tvořenými 100% přírodními produkty s vůní domova.

Dělali jsme lahodné raw tyčinky s konopným proteinem, zdravé instantní polévky a kvasili zeleninu – pickles. To, co nám prospívalo a dělalo život zdravějším a příjemnějším, jsme chtěli nabízet dál. Brzy se však ukázalo, že rozjet ruční výrobu ve velkém a udržet i tak domácí kvalitu by bylo velmi náročné, a že to není naše parketa. Rozhodli jsme se tedy, že zájemcům budeme místo hotových produktů předávat své osvědčené rodinné recepty 😉 

Všichni si tak můžete sami doma vytvořit tyto hodnotné potraviny, které zpříjemní nejen cestování, pobyt v přírodě, čas strávený sportem, prací, studiem, ale především také velmi usnadní a obohatí váš zdravý jídelníček. Je dobré mít kvalitní stravu vždy po ruce a teď je to snadné 🙂 Navíc kvašená zelenina je tím největším účinným pomocníkem při jakýchkoliv změnách jídelníčku. Ozdravného působení živých bakterií v pickles na naši střevní mikroflóru si ceníme každý den.

Náš ProAktiv rodinný tým ležící na koberci hlavami k sobě a s úsměvem.

Do ProAktivu vkládáme své mnohaleté zkušenosti nejen se stravováním a prospěšnými změnami jídelníčku, efektivním a trvalým procesem ozdravení těla. ProAktiv jde s námi životem dál a představuje naše vlastní poznatky z oblasti vztahů v rodině a přístupu k dětem. Náplň se neustále se rozrůstá a je vám plně k dispozici. 

ProAktiv se stal doslova součástí našeho života, vkládáme do něj to, co žijeme, funguje nám a přináší tak potřebné uvolnění a radost do našeho života. 

ProAktiv je inspirací a podporou v přístupu k životu, který nám dává smysl. V prosinci roku 2023 jsme s velkou radostí navázali úzkou spolupráci s rakouskou firmou, která vyrábí produkty s patentovanou biotechnologií. Výrobky s ochranou spirálou neutralizují škodlivé vlivy z okolí a podporují tak především hluboký spánek, který je nezbytným zdrojem regenerace a tedy fyzického i psychického zdraví.

ProAktiv tvoří prostor, kde mluvíme srdcem. Budeme rádi, když přijmete naše pozvání do některého z online programů nebo podpoříte svoji energii výrobky z naší nabídky.

Dana a Jirka

Nákupní košík
Přejít nahoru